Helaas hebben we vanwege een ongekende vraag de moeilijke beslissing genomen om nieuwe bestellingen voor sommige producten voor een korte periode op te schorten totdat we onze bestaande bestellingen hebben ingehaald.
Het is belangrijk, dat het reservoir groot genoeg is, om als de pomp uit staat, al het water dat zich in de waterval bevindt te kunnen opslaan.
Zorg ervoor dat bij het installeren van de waterval de pomp zich onder water bevindt en dat de slangen uit het zicht zijn. Een mogelijkheid voor een reservoir kan zijn om een gat in de grond te graven en dat met vijverfolie te bekleden, of een kant en klaar kunststof reservoir ingraven of anders een bovengronds fraai uitziend rvs reservoir te gebruiken.
Geborsteld roestvrij stalen reservoir geschikt voor een aantal van onze roestvrij stalen fonteinen. De fontein zelf zal vrijstaand, op een betonnen sokkel, in het reservoir staan. Kan ook gebruikt worden met andere fonteinen of waterornamenten.In de afbeelding hieronder ziet u een voorbeeld van hoe u deze reservoirs kunt gebruiken.
Let op: Sommige fonteinen worden met en andere zonder betonnen sokkel geleverd (zie de betreffende product beschrijving).
Afmetingen:
Breedte: 60cm x Diepte: 30cm x Hoogte: 20cm
Let op: Afbeeldingen zijn alleen bedoeld voor illustratieve doeleinden.
De mooie roestvrijstalen fontein kan afzonderlijk worden aangeschaft; zie onderstaande link voor meer informatie:
"the item arrived dented and i await a response"
beoordeeld zondag 26 augustus 2018
"Ware ist defekt und keiner von Primrose meldet sich bezgl. Umtausch"
beoordeeld donderdag 7 mei 2015
"Sehr sauber verarbeitet."
beoordeeld donderdag 30 april 2015
"Sehr gute Ware, optisch sehr ansprechend, stabil und gut verarbeitet."
beoordeeld maandag 29 december 2014
"Sehr schön verarbeitetes Edelstahl-Wasserbecken. Auch diese Lieferung war sehr gut verpackt und gepolstert. Leider auch noch nicht eingebaut :-("
beoordeeld donderdag 23 oktober 2014
"Beau produit mais aussi abîmé par le transport."
beoordeeld woensdag 22 oktober 2014
"Le réservoir est légèrement endommagé! Ce n'est pas trop grave. Mais si on me donne l'opportunité de m'exprimer...."
beoordeeld donderdag 21 augustus 2014
"Wie vorgestellt."
beoordeeld dinsdag 17 juni 2014
"Kein Abfluss. Wie soll man das leeren?"
beoordeeld dinsdag 13 augustus 2013
"Tip top...."
beoordeeld vrijdag 28 juni 2013