Helaas hebben we vanwege een ongekende vraag de moeilijke beslissing genomen om nieuwe bestellingen voor sommige producten voor een korte periode op te schorten totdat we onze bestaande bestellingen hebben ingehaald.
Een slimme en stijlvolle oplossing om zonder gedoe extra schaduw of privacy onder uw zonnescherm te creëren. Schuif deze volant gewoon in de voorlijst van uw zonnescherm. Ideaal om bij een laagstaande zon nog te kunnen genieten van het laatste zonlicht.
Deze ingenieuze volant combineert een standaard geschulpte volant met daar achter een oprolbare volant die u met klittenband uit het zicht vastzet.
Productinformatie:
Specificaties:
Deze makkelijk te installeren volant kan tegelijkertijd met een nieuw zonnescherm mee besteld worden, maar kan later ook los besteld worden. Deze volant vervangt de bestaande. De afrolbare volant bestaat uit 4 onafhankelijke delen zodat u niet alleen meer controle heeft over de hoeveelheid schaduw, maar ook om het makkelijker te kunnen oprollen.
Wanneer u hem niet gebruiktKlittenbandsluiting om de opgerolde volant snel en eenvoudig uit het zicht achter de geschulpte vaste volant vast te zetten.
Makkelijk te installerenDraai het zonnescherm zover uit dat u bij de voorlijst kan en verwijder de eindkappen. Schuif de originele volant uit de voorlijst en verwijder de plastic staaf uit de bovenste zoom en schuif deze in de bovenste zoom van de nieuwe volant. Schuif vervolgens de nieuwe volant in de voorlijst en zet de eindkappen terug.
Score: 4.0/5 (6 beoordelingen)
"produit conforme a mon attente"
beoordeeld woensdag 4 april 2018
"très bon rapport qualité prix"
beoordeeld vrijdag 4 augustus 2017
"les scratchs sont mis à l'envers du coup compliqué pour que la retombée de store soit bien enroulée"
beoordeeld maandag 27 maart 2017
"dommage qu'il n'y a pas de jonc de livré avec le lambrequin. je l'ai installé depuis 8 jours et j'ai déjà deux bandes scratch qui se sont décousues. les coutures sont un peu légères !"
beoordeeld vrijdag 2 september 2016
"die Klettverschlüsse sollte man so annähen,dass man sie überlappen kann beim aufrollen des Stoffes."
beoordeeld donderdag 11 augustus 2016
"conforme"
beoordeeld maandag 22 juni 2015